18. červenDovolená na úřadě

Prohlášení o přístupnosti

Obec Janská se zavazuje ke zpřístupnění svých internetových stránek https://janska.cz v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, který provádí Směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 ze dne 26. října 2016, o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací.

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na internetové stránky https://janska.cz.

Stav souladu

Tyto internetové stránky jsou plně v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Podporované webové prohlížeče

Optimální zobrazení a práci umožňují tyto webové prohlížeče:

  • Pro desktop: Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari
  • Pro mobilní zařízení: Google Chrome, Safari

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti bylo vypracováno dne 31. 3. 2023.

Pro vypracování tohoto prohlášení byla použita metoda vlastního posouzení provedeného Obcí Janská.

Prohlášení bylo revidováno dne 1. 4. 2023.

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Stále pracujeme na tom, aby tyto stránky byly bez problémů přístupné všem uživatelům. Pokud narazíte na jakýkoli problém, dejte nám prosím vědět. Pro sdělení námětů, postřehů či informací o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím využijte e-mail ou.janska@volny.cz.

Kontakt na správce a provozovatele webu

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek, stejně jako dotazy, návrhy nebo připomínky týkající se obsahu portálu nebo služeb můžete psát na adresu core1@core1.agency.